Kemon Actyva Bellessere Oil

Kemon Actyva Bellessere Oil je luxusnou kombináciou prírodných olejov s regeneračnými a ochrannými účinkami. Podľa tvrdení výrobcu bol prípravok vytvorený vďaka stredomorským tradíciám v starostlivosti o vlasy. Tento ‘nektár krásy’ je silne vyživujúci produkt, ktorý, ako je pre vlasové elixíry typické, vlasy regeneruje, chráni a vyhladzuje.

Zloženie a účinky:

Actyva Bellessere Oil od Kemon je produkt, ktorý ovplyvňuje stav a vzhľad vlasov dosť pozitívnym spôsobom. Navyše prípravok dokáže zafixovať účes, keďže má ochranné vlastnosti. Samotné účinky sú výsledkom precízne vyvinutého zloženia, ktoré je založené na argánovom oleji, ľanovom oleji a oleji z africkej palmy. Kemon Actyva Bellessere Oil je tiež obohatený o prírodné antioxidačné a zjemňujúce látky. Navyše olej neobsahuje žiadne látky, ktoré robia vlasy spľasnutými alebo ich dráždia.

Argánový olej – regeneruje, hydratuje a chráni kožu. Vďaka veľkému množstvo E vitamínu a Omega-6 kyselinám s antioxidačnými vlastnosťami spomaľuje procesy starnutia vlasov.
Ľanový olej – vyživuje a zjemňuje vlasy. Navyše olej vlasy vyhladzuje, pričom im dodáva prirodzený lesk vďaka vysokej koncentrácii Omega-3 a Omega-6 kyselín.
Olej z africkej palmy – dopĺňa hydratáciu aj tým najsuchším vlasom a pokožke hlavy, vyhladzuje a vyživuje vďaka prítomnosti nenasýtených mastných kyselín.

Formula:

KONZISTENCIA – Kemon Actyva oil má mimoriadne ľahkú formulu pre produkt obsahujúci rastlinné oleje. Vďaka samotnej konzistencii sa prípravok ľahko aplikuje a rýchlo absorbuje. Nanešťastie, vyživujúce a vyhladzujúce účinky nevydržia dlho.

VÔŇA – Actyva Bellessere Oil od Kemon je produkt s veľmi jemnou a nenápadnou vôňou, ktorá stimuluje zmysly a spríjemňuje aplikáciu.

ÚČINNOSŤ – olej je dosť účinný, pretože pár kvapiek esenciálného séra stačí na rovnomerné pokrytie všetkých prameňov.

Spôsob použitia:

Vlasový olej Bellessere Oil z kolekcie Actyva navrhnutej talianskou značkou Kemon sa dá aplikovať aspoň troma spôsobmi: pred šampónovaním, po šampónovaní alebo ako produkt na dokončenie účesu. Vlastne, prípravok sa môže naniesť buď na vlhké, alebo na suché vlasy. V skratke, olej sa musí vmasírovať do pokožky hlavy a prameňov. Tiež sa môže pridať do kondicionéra alebo masky na vlasy (najlepšie z kolekcie Actyva).

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • regenerácia, hydratácia a hladkosť,
  • ochrana vlasov pred škodlivými faktormi,
  • super ľahká formula,
  • komplex prírodných olejov,
  • praktické balenie.

NEGATÍVA:

  • účinky nie sú dlhotrvácne.

 

Kemon Actyva Bellessere Oil
7.2 Celkové Skóre

Zloženie
6
Konzistencia
7.9
Vôňa
7.6
Účinnosť
7.3
Women's rating: 2.28 / 5 (2 votes)