Goldwell Elixir

Goldwell Elixir je kúra, ktorá poskytuje hydratáciu, regeneráciu a lesk tým vlasom, ktoré to potrebujú. Tento všestranný argánový olej je obohatený o výťažok z Tamanu. Sérum je vhodné pre všetky typy vlasov a má široké spektrum možností aplikácie.

Zloženie a účinky:

Elixir Goldwell je bohatý na výživné látky a vitamíny. Jeho zloženie je založené na dvoch rastlinných olejoch: regenerujúci olej z marockého argánového stromu, ako aj ochranný extrakt z polynézskeho stromu zvaného Tamanu. Dodatočne obsahuje Goldwell Elixir aj nerozpustný silikón (Phenyl Trimethicone), ktorý dodáva vlasom jemnosť a vyhladzuje pramene. Ba čo viac, látka je charakteristická svojimi vysoko ochrannými vlastnosťami. Okrem už vymenovaných ingrediencii obsahuje prípravok aj čistý tocopherol (všeobecne známy ako E vitamín) a UV filter.

Argánový olej – hĺbkovo dopĺňa hydratáciu a regeneruje štruktúru vlasov pomocou E vitamínu a esenciálnym nenasýteným mastným kyselinám. Navyše argánový olej dokáže ochrániť vlasy pred škodlivými účinkami UV žiarenia, neutralizuje voľné radikály a robí vlasy pružnejšími.
Tamanu olej (tiež známy ako Bora Bora olej alebo Kamani olej) – vyživuje vlasy zvnútra, hydratuje a chráni vlasy vďaka antioxidantom. Navyše má zmierňujúce vlastnosti.

Formula:

KONZISTENCIA – Elixir Goldwell je bezváhový vlasový olej, ktoré sa takmer okamžite vstrebáva. Vytvára jednoducho viditeľné účinky už po prvom použití. Produkt nezaťažuje vlasy, ani ich nezlepuje dokopy a nezanecháva ich mastnými.

VÔŇA – Goldwell Elixir je charakteristický veľmi príjemnou a jemnou vôňou, ktorá sa udržiava na vlasoch až niekoľko hodín.

ÚČINNOSŤ – Výrobca tvrdí, že 100 mililitrové balenie vystačí asi na 85 aplikácii. Berúc do úvahy častosť používania s porovnaním počtu aplikácii iných podobných produktov, Goldwell Elixir nie je až taký účinný ako by sa dalo očakávať.

Spôsob použitia:

Vlasový olej od Goldwell nie je potrebné po jeho aplikácii zmývať. Vlastne, existujú dva spôsoby nanášania produktu, pričom každá technika vytvára rozdielne účinky. Ak sa aplikuje na vlhké vlasy (napríklad, osušené uterákom), olej ich vyhladí, dodá im lesk, uľahčí česanie, ako aj ochráni pred tepelným a mechanickým poškodením (pri stylingu). Ak sa aplikuje na úplne suché vlasy, Goldwell Elixir im dodá hladkosť, lesk a zreguluje ich krepovatenie, ako aj definuje farbu prameňov.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • kombinácia prírodných rastlinných olejov,
  • hydratácia, regenerácia, hladkosť, lesk a ochrana,
  • pre všetky typy vlasov,
  • bezváhová formula,
  • elegantné a funkčné balenie.

NEGATÍVA:

  • stredná efektívnosť,
  • obsahuje silikóny.

Goldwell Elixir
8 Celkové Skóre

Zloženie
7.2
Konzistencia
9.2
Vôňa
8.6
Účinnosť
7
Women's rating: 4.15 / 5 (1 votes)