Redken Diamond Oil

Redken Diamond Oil je olejový prípravok pre starostlivosť o vlasy dostupný v dvoch verziách – výrobca uzavrel olej určený pre normálny až krehký typ vlasov do zlatej fľaštičky, kým olej v čiernej fľaštičke je určený pre nezvládnuteľné vlasy. Diamond Oil od americkej značky Redken je kombináciou niekoľkých koncentrovaných olejov s inteznívnymi lesk-dodávajúcimi vlastnosťami.

Zloženie a účinky:

Profesionálne produkty od Redken Diamond Oil boli vytvorené vďaka moderným technológiám, poskytujúcim vlasom komplexnú starostlivosť – udržiavajú acidobázickú rovnováhu, vyživujú štruktúru vlasov proteínmi a hydratujúcimi ingredienciami, ktoré prirodzene tvoria vlasy. Navyše Redken Diamond Oil obsahuje takzvaný ‘Shine Complex Stron’, čo je kombinácia troch prírodných olejov (marhuľový, ľanový a koriandrový) s polymérmi. Ani jedna vlasová kúra neobsahuje silikóny.

Marhuľový olej – dobre hydratuje, vyhladzuje vlasy a dodáva im zamatový a viacrozmerný lesk – všetko vďaka Omega-9 kyselinám.
Ľanový olej – eliminuje problém vypadávania vlasov, urýchľuje rast vlasov, vyživuje a posilňuje štruktúru vlasov pomocou E vitamínu a Omega-3 kyselinám.
Koriandrový olej – posilňuje, regeneruje a uľahčuje rast vlasov pomocou minerálov (t.j. draslík, vápnik, mangán, železo a horčík), kyseline listovej, betakaroténu a vitamínov (t.j. C, A, K, PP, B2).

Formula:

KONZISTENCIA – vlasové oleje od Redken majú štandardnú olejovú konzistenciu, ktorá môže niektoré typy vlasy zaťažiť. Aplikovaním správneho množstva prípravku umožníte olejom dobre sa absorbovať, bez neželaného efektu mastných vlasov alebo potreby zmytia produktu.

VÔŇA – Diamond Oils od Redken má príjemnú vôňu strednej intenzity. Vôňa drží na vlasoch aj po zmytí produktu.

ÚČINNOSŤ – výrobky sú uzavreté v elegantných fľačtičkách s kvapkadlom. Takýto aplikátor zvyšuje jeho efektívnosť aj pri častej aplikácii.

Spôsob použitia:

Redken Diamond Oil sa dá použiť mnohými rôznymi spôsobmi, keďže sa môže podľa potreby a bez obmedzenia znovu aplikovať. V skutočnosti výrobca odporúča päť spôsobov nanášania produktu:

  • na suché vlasy, pár minút pred šampónovaním,
  • na vlhké alebo suché vlasy hneď pred spaním (nechať prípravok na vlasoch po celú noc),
  • buď na vlhké alebo vyfénované vlasy (hneď po šampónovaní),
  • priamo na pokožku hlavy,
  • ako prídavok do masky na vlasy alebo kondicionéru.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • hydratuje a intenzívne vyhladzuje, pričom dodáva vlasom lesk,
  • posilňuje vlasy a chráni ich pred poškodením,
  • formula bez silikónov,
  • uzavretý v elegentnej fľaštičke.

NEGATÍVA:

  • môže zaťažiť niektoré typy vlasov.

Redken Diamond Oil
8.5 Celkové Skóre

Zloženie
7.8
Konzistencia
8.3
Vôňa
9.1
Účinnosť
8.8
Women's rating: 4.1 / 5 (1 votes)