Top product

Nanoil vlasový olej – Zameriava sa na každý typ pórovitosti vlasov

Nanoil je nepopierateľne najlepším vlasovým olejom. Prípravok prináša vlasom zdravie, lesk a krásny vzhľad, stimuluje rast vlasov a pôsobí proti nadmernému vypadávaniu vlasov. Nanoil je prvá takáto sada olejov, ktorá rieši vlasové problémy. Kombinácia najlepších, prírodných ingrediencii, ktorá v každej z troch verzii ladí s iným typom pórovitosti vlasov. Iný produkt tohto druhu nenájdete, pretože len Nanoil je prírodnou, viacúčelovou kúrou s takouto vysokou efektívnosťou. Je to krok smerom k uvedomelej starostlivosti o vlasy. Je to najlepší vlasový olej pre všetky typy vlasov – s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou, s rôznymi potrebami a problémami. Medzi troma vlasovými olejmi Nanoil si určite nájdete ten najlepší, ktorý už po pár aplikáciách zmení vaše vlasy k lepšiemu.

Dostupné na:

Zloženie a pôsobenie:

Vlasové oleje Nanoil sú jedinými produktmi, ktoré ladia s typmi pórovitosti vlasov, priamo sa spájajúcimi s poškodením vlasov. Prípravky sústredia svoje pôsobenie na zdroj problému, čím sú doširoka otvorené vlasové kutikuly. Na rozdiel od podobných produktov, vlasové oleje Nanoil svojím pôsobením len nezakrývajú problém, keďže pôsobia vnútri vlasov a pokožky hlavy. Navyše obsahujú oleje s najlepších zložením, bohaté na nasýtené kyseliny a omega mastné kyseliny, všetky v ideálnych pomeroch. Tieto produkty neobsahujú parabény a silikóny. Môžeme si zvoliť spomedzi:

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou – poskytuje komplexnú vlasovú starostlivosť, urýchľuje schnutie, uľahčuje styling, stará sa o pokožku hlavy a zväčšuje objem vďaka 9 olejom a rastlinným maslám, ktoré sú dodatočne obohatené o aktívne látky. Je to dokonalé riešenie pre rovné vlasy bez objemu, ktoré sa ťažko upravujú a sú vystavené neustálym škodlivým účinkom, napríklad slnku.

Nanoil low porosity

Odporúča sa pre: Náročné na úpravu, bez objemu. Popis, týkajúci sa pôsobenia olejov je dostupný na oficiálnej webovej stránke Nanoil.

Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou – pôsobí proti krepovateniu, posilňuje vlasy, zabraňuje štiepeniu končekov, zabraňuje vypadávaniu vlasov, stará sa o pokožku hlavy, dodáva jemnosť a lesk vďaka 6 prírodným olejom, ktoré sú obohatené o dodatočné látky. Táto verzia Nanoil je pre osoby so slabými vlasmi, ktoré krepovatejú pri vystavení vlhkosti a ktorých stav sa neustále zhoršuje. Nanoil zabraňuje ďalšiemu poškodeniu vlasov.

Nanoil medium porosity

Odporúča sa pre: Normálne & oslabené, krepovatejúce, rednúce vlasy. Popis, týkajúci sa pôsobenia olejov je dostupný na oficiálnej webovej stránke Nanoil.

Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou – hĺbkovo regeneruje vlasy, obnovuje poškodenú keratínovú štruktúru, stará sa o pokožku hlavy, posilňuje hydrolipidovú bariéru a udržiava v nich vlhkosť, pôsobí proti štiepeniu končekov, krepovateniu a elektrizovaniu, zamedzuje lámaniu, dodáva jemnosť a lesk vďaka 6 olejom, bohatým na Omega-3 a Omega-6 kyseliny, ako aj posilňujúce látky. Je to dokonalý olej pre namáhané a suché vlasy.

Nanoil high porosity

Odporúča sa pre: Suché, mdlé, krehké, poškodené a nadmerne ošetrované vlasy. Popis, týkajúci sa pôsobenia olejov je dostupný na oficiálnej webovej stránke Nanoil.

Stále to nie je všetko. Okrem najlepších rastlinných olejov obsahujú vlasové oleje Nanoil aj dodatočné látky; a túto vec nemôžeme vynechať keď hovoríme o týchto vlasových olejoch. Všetky z nich sú bezpečné pre vlasy a zintenzívňujú účinky oleja. Medzi nimi nájdeme ochranný UV faktor, antioxidačný vitamín A, keratín a lanolín. Prírodnosť a rôznorodosť aktívnych látok je najväčšou výhodou olejov Nanoil.

Formula:

Kapacita: 100 ml

KONZISTENCIA – Vlasové oleje Nanoil sú ľahučké a napriek ich olejovej formule nadmerne nezaťažujú vlasy. Naopak, oleje sa rýchlo absorbujú a je vhodné ich naniesť aj na tenké vlasy.

VÔŇA – zotrvávanie vône na vlasoch je vlastnosť, ktorá robí oleje príťažlivými. Pramene sú pokryté voňavou parou, ktorá dodáva vlasom sviežosť.

ÚČINNOSŤ – ani jeden olej Nanoil nemá konkurenciu čo sa týka efektívnosti. Jedna fľaštička s kapacitou 100 ml vydrží počas niekoľkých mesiacov používania, keďže vám na pokrytie vlasov olejom stačia len 1-2 dávky.

Spôsob použitia:

Vo väčšine prípadov majú prípravky pre starostlivosť o vlasy prísne vymedzené pravidlá týkajúce sa aplikácie, ktoré nás dosť zdržiavajú. Dobrou správou je, že vlasové oleje Nanoil sa dajú aplikovať podľa chuti. Sú vhodné pre všetky možné metódy olejovej kúry na vlasy, bez ohľadu na to, či ide o horúcu olejovú kúru alebo či sú vlasy mokré alebo suché. Navyše sa dá olej Nanoil aplikovať niekoľkými spôsobmi počas dňa, pár minút alebo hodín pred šampónovaním a dokonca aj ponechať na vlasoch cez noc. Taktiež sú vlasové oleje Nanoil vhodné pre kúru na pokožku hlavy. Môžu nahradiť stylingové prípravky, keďže oleje poskytujú napríklad ochranný faktor pred teplom a spevňujú účes. Nielenže sa dajú stylingové produkty nahradiť s Nanoil, ale aj my sa môžeme vzdať používania ostatných prípravkov pre starostlivosť o vlasy. Naše vlasy už nepotrebujú nič viac.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • obsahuje dokonalé zloženie prírodných olejov,
  • dostupný v troch verziách, ladiacich s rôznymi typmi pórovitosti vlasov,
  • stará sa o vlasy a pokožku hlavy,
  • dá sa aplikovať mnohými spôsobmi,
  • super vysoká účinnosť vďaka ľahučkej formule,
  • neobsahuje silikóny ani parabény,
  • nezaťažuje vlasy ani ich nemastí.

NEGATÍVA:

  • elegantná sklenená fľaštička sa ľahko zašpiní.

Nanoil vlasový olej – Zameriava sa na každý typ pórovitosti vlasov
9.8 Celkové Skóre

Zloženie
10
Konzistencia
9.8
Vôňa
9.6
Účinnosť
9.8
Women's rating: 4.26 / 5 (7 votes)
Top product