Moroccanoil® Treatment Light

Moroccanoil® Treatment Light je univerzálny olej, navrhnutý pre svetlé a zosvetlené vlasy. Moroccanoil® treatment pre svetlé vlasy má formulu, ktorá naštartovala popularitu produktov, určených pre starostlivosť o vlasy pomocou využitia olejov. Tento ľahký produkt od Moroccanoil® vyživuje, obnovuje a opravuje štruktúru vlasov.

Zloženie a účinky:

Moroccanoil® Treatment Light má prospešné účinky hlavne kvôli dvom prírodným ingredienciám, ktoré ovplyvňujú štruktúru vlasov, poškodenú chemickými ošetreniami, vysokými teplotami, vonkajšími faktormi a stylovaním. Túto proteínovú regeneráciu podporuje aj argánový olej (tiež známy ako ‘Tekuté zlato z Maroka’) a výťažok z ľanu. Navyše zloženie tiež obsahuje dva silikóny(Cyclomethicone a Dimethicone), ktoré pôsobia proti elektrizovaniu vlasov, a zároveň vlasy vyhladzujú a uľahčujú ich česanie. Vlasový olej Moroccanoil® neobsahuje alkohol.

Argánový olej – hĺbkovo vyživuje a obnovuje vlasy. Vďaka E vitamínu, mastným kyselinám a Omega-3 kyselinám zlepšuje stav vlasov, a zároveň pôsobí proti štiepeniu končekov.
Výťažok z ľanu – zlepšuje kondíciu vlasov, hydratuje ich, posilňuje a stimuluje rast vlasov pomocou vitamínov a stopových prvkov (t.j. horčík, vápnik, zinok a železo).

Formula:

KONZISTENCIA – Moroccanoil® Treatment Light pre blond vlasy je stredne hustý produkt žltkastej farby. Ľahko sa aplikuje, keďže nezaťažuje vlasy. Formula oleja vytvára okolo každého jedného vlasu ochrannú bariéru bez toho, aby ich zlepila dokopy. Týmto sa uľahčuje česanie. Ba čo viac, prípravok sa veľmi rýchlo absorbuje.

VÔŇA – Produkt má veľmi príjemnú, sladkú vôňu, ktorá zároveň pôsobí ako aromaterapia. Na vlasoch vydrží dlho.

ÚČINNOSŤ – Moroccanoil® Treatment Light pre blond alebo zosvetlené vlasy je veľmi účinný, a to vďaka pumpičke, ktorá dávkuje presnú dávku produktu, ktorá stačí na jednu aplikáciu.

Spôsob použitia:

Moroccanoil® Light Treatment pre blond a zosvetlené vlasy sa môže aplikovať troma spôsobmi: ako kondicionér, ako prípravok pre stylovanie vlasov a ako fixačný produkt na vlasy. Ak sa aplikuje na vlhké pramene, tento olejový prípravok skráti čas určený na ich fénovanie. Taktiež sa môže aplikovať na suché vlasy pre ich skrotenie, pre dodanie lesku alebo len pre výživu suchých končekov vlasov.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • prírodné rastlinné výťažky,
  • príjemná, dlhotrvácna vôňa,
  • komplexná výživa a hydratácia,
  • obnova a regenerácia poškodených prameňov,
  • vhodný pre farbené a svetlé vlasy,
  • dá sa aplikovať mnohými spôsobmi.

NEGATÍVA:

  • môže ‘prekŕmiť’ vlasy proteínmi, hlavne ak sa aplikuje príliš často,
  • obsahuje silikóny.

 

Moroccanoil® Treatment Light
8.9 Celkové Skóre

Zloženie
8.5
Konzistencia
8.8
Vôňa
9
Účinnosť
9.3
Women's rating: 4.15 / 5 (1 votes)