Orofluido Beauty Elixir

Orofluido je univerzálny produkt, navrhnutý pre všetky typy vlasov. Jeho prospešné účinky zabezpečujú tri prírodné oleje. Podľa tvrdení výrobcu je tento prípravok vytvorený na to, aby dodal vlasom výživu, hydratáciu a vitalitu, ktoré poskytne vlasom zvnútra. Orofluido bol inšpirovaný starovekými tradíciami v starostlivosti o vlasy berberských žien z Maroka.

Zloženie a účinky:

Orofluido Beauty je vlasový olej, ktorý dobre využíva staroveké recepty starostlivosti o vlasy. Olej Orofluido v sebe spája prvky tekutého zlata Maroka (argánového oleja), rozžiarujúceho ľanového oleja, ako aj tekutého hodvábu, vyťaženého z papyrusového oleja. Orofluido má vlasy urobiť pružnejšími a jemnejšími, dodať im lesk a zdravú žiaru, pridať objem a zabrániť ich motaniu.

Argánový olej – vyživuje suché a krehké vlasy, dodáva im lesk, uľahčuje česanie, krotí neposlušné vlasy a urýchľuje rast vlasov – všetko je to možné vďaka vitamínu E.
Ľanový olej – stimuluje rast vlasov a hydratuje ich do hĺbky, pričom im dodáva jemnosť a hodvábny a zdravý lesk.
Šachorový olej – poskytuje vlasom ochranu pred voľnými radikálmi, dodáva im objem, ako ich aj vyhladzuje vďaka mastným kyselinám a vitamínu E.

Formula:

KONZISTENCIA – Orofluido Beauty Elixir má pre oleje typickú konzistenciu, ktorá je trochu tekutá, a zároveň nesťažuje aplikáciu. Elixír môže vlasy zaťažiť, ak sa nanesie po celej dĺžke. Produkt nepôsobí dobre na všetky typy vlasov.

VÔŇA – Orofluido Beauty má veľmi príjemnú vôňu, ktorá v sebe spája jantárovú arómu s vanilkovou esenciou. Táto vôňa stimuluje zmysly a pripomína Orient.

ÚČINNOSŤ – Orofluido Beauty Elixir je produkt strednej účinnosti, a to kvôli svojej tekutej konzistencii. Z toho dôvodu je možné aplikovať viac prípravku, ako je potrebné.

Spôsob použitia:

Elixír s jantárovou vôňou je olejom pre všetky typy vlasov. V podstate sa ani nemusí zmývať. Môže sa aplikovať na vlhké alebo suché vlasy. Stojí za to spomenúť, že Orofluido Beauty Elixir sa musí rovnomerne aplikovať po celej dĺžke.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • komplex troch prírodných rastlinných olejov,
  • významnosť starovekých tradícii v starostlivosti o vlasy,
  • hydratácia, výživa, hladkosť a lesk,
  • veľmi príjemná, orientálna vôňa,
  • elegantné balenie.

NEGATÍVA:

  • môže zaťažiť vlasy,
  • stredná účinnosť.

Orofluido Beauty Elixir
4.2 Celkové Skóre

Zloženie
3.9
Konzistencia
4.5
Vôňa
4.9
Účinnosť
3.5
Women's rating: 2.1 / 5 (1 votes)