Dove Advanced Hair Series Pure Care Dry Oil

Pure Care Dry Oil od Dove (zložka Advanced Hair Series) je ľahký olej, navrhnutý pre všetky typy vlasov. Hlavným cieľom kúry (obsahujúcej makadamiový olej) je výživa, hydratácia a obnova hladkosti vlasov.

Zloženie a účinky:

Komplexnú starostlivosť, ktorú prináša Dove Pure Care Dry Oil, poskytuje inovatívna technológia a prírodné výživné ingrediencie (komplex šiestich rastlinných olejov), ktoré uspokoja potreby každého typu vlasov. Zloženie Dove oil je obohatené o UV filter, ktorého cieľom je chrániť vlasy pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Makadamiový olej – regeneruje vlasy, vyživuje, vyhladzuje, zjemňuje a dodáva vlasom pružnosť pomocou nenasýtených mastných kyselín, minerálov a vitamínov.
Kokosový olej – intenzívne vyživuje, hĺbkovo hydratuje a obnovuje štruktúru poškodených vlasov.
Mandľový olej – hydratuje a upokojuje podráždenia. Pomocou výživných látok (t.j. minerálov, proteínov a vitamínov A, E, D a B) je olej schopný chrániť vlasové bunky pred starnutím.
Slnečnicový olej – posilňuje, hydratuje a zväčšuje objem vlasov. Dodatočne je zodpovedný za obnovu prirodzeného, zdravého lesku vlasov.
Olej z africkej palmy – hydratuje, posilňuje, vyhladzuje, vyživuje a má antioxidačné vlastnosti. To všetko vďaka betakaroténu, koenzýmu Q10, ako aj vitamínom A a E.
Olej z granátového jablka – stimuluje tvorbu kolagénu, chráni citlivú pokožku hlavy a štruktúru vlasov, pričom navracia vlasom pružnosť.

Formula:

KONZISTENCIA – zlatý Advanced Hair Series Oil má tekutú, jemnú konzistenciu. Táto ľahká formula nezaťažuje vlasy a poskytuje im nemastný vzhľad.

VÔŇA – Pure Care Dry Oil má charakteristickú, intenzívnu vôňu. Vlastne, táto vôňa sa dá opísať ako citrusová a kvetinová, avšak nie každému sa môže páčiť. Pravdou je, že vôňa na vlasoch nevydrží veľmi dlho.

ÚČINNOSŤ – Dry Oil od Dove je stredne účinná kozmetika. Dve pumpičky dajú presne také správne množstvo produktu, aby pokryl stredne dlhé vlasy. Navyše sa dá kontrolovať spotreba oleja pomocou priehľadného balenia.

Spôsob použitia:

Rovnako ako iné vlasové oleje, aj Dry Oil od Dove Advanced Hair Series sa dá aplikovať mnohými spôsobmi. Ak ho nanesiete hneď pred alebo po šampónovaní, uľahčí výživu prameňov. Udržanie správnej hladiny hydratácie je možné pomocou vmasírovania oleja do vlhkých alebo uterákom osušených vlasov (hneď po šampónovaní). Pure Care Dry Oil sa môže tiež použiť ako produkt, zdokonaľujúci účinky iných produktov pre starostlivosť o vlasy (stačí prídať niekoľko kvapiek prípravku do kondicionéra alebo masky na vlasy).

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • komplex prírodných olejov,
  • ľahká aplikácia,
  • rôzne spôsoby použitia,
  • estetické a funkčné balenie.

NEGATÍVA:

  • obsahuje silikóny a parafín.

Dove Advanced Hair Series Pure Care Dry Oil
4.9 Celkové Skóre

Zloženie
4.3
Konzistencia
5
Vôňa
5.3
Účinnosť
5
Women's rating: 2.95 / 5 (1 votes)