Castor Oil Hollywood Beauty

Castor Oil je produkt navrhnutý pre výživu vlasov a pokožky hlavy, ktorý bol uvedený na americký trh značkou Hollywood Beauty Beverly Hills. Účinky produktu sa sústredia hlavne na okamžité urýchlenie rastu vlasov, ako aj úľavu od podráždenia, hydratáciu a regeneráciu.

Zloženie a účinky:

Hollywood Castor Oil je produkt bohatý na prírodné rastlinné oleje, akými je ricínový olej, mandľový olej, jojobový olej, svetlicový olej, ako aj prírodné kakaové maslo. Dodatočne je zloženie obohatené o ‘vitamín mladosti’ – E vitamín predchádzajúci starnutiu vlasov. Ďalšou ingredienciou, ktorú stojí za to spomenúť, je lanolín (prírodný vosk, ktorý chráni vlnu a kožu ovce), ktorý zlepšuje lipidovú bariéru pokožky hlavy.

Ricínový olej – posilňuje a zahusťuje vlasy, vyživuje pokožku hlavy a stimuluje korienky vlasov, čo má pozoruhodné účinky na rast vlasov.
Mandľový olej – podporuje krvný obeh pokožky hlavy, posilňuje korienky vlasov, chráni ich pred ničivými účinkami vonkajších faktorov a vyživuje pomocou A a E vitamínov.
Jojobový olej – vyživuje pokožku hlavy, hydratuje, chráni, regeneruje a upokojuje podráždenie pokožky hlavy. Tieto účinky sú umožnené vďaka vitamínom A, E a F, nenasýteným mastným kyselinám, ako aj vlákninám.
Svetlicový olej – hĺbkovo hydratuje a dodáva im ľahkosť, vďaka vysokej koncentrácii polynenasýtených Omega-6 kyselín.
Kakaové maslo – dokonale hydratuje, stará sa, vyhladzuje a zjemňuje pokožku hlavy aj vlasy. Navyše má kakaové maslo antioxidačné účinky.

Najväčšou kontroverznosťou je norkový olej. Výrobca sa zaručuje, že látka sa získava od živých zvierat, čo znamená, že sa nezabíjajú žiadne tvory za účelom produkcie kozmetiky. Pravdou je, že norkový olej je na zozname najposlednejších ingrediencii, takže jeho koncentrácia v Hollywood Castor Oil je obmedzená. Vo všeobecnosti má norkový olej hydratačné, zjemňujúce a vyhladzujúce vlastnosti.

Formula:

KONZISTENCIA – Hollywood Castor Oil, na rozdiel od iných olejových preparátov, má veľmi hustú konzistenciu, čo sťažuje rovnomerné nanesenie produktu. Jeho textúra sa dá prirovnať k vazelíne. Jedine po jeho nahriatí je možné produkt aplikovať. Hoci sa Hollywood Castor Oil rýchlo vstrebáva, pri nesprávnej aplikácii môže spôsobiť veľké škody.

VÔŇA – Castor Oil od Hollywood Beauty má veľmi jemnú, čerstvú a krémovú vôňu, ktorá spríjemňuje jeho aplikáciu.

ÚČINNOSŤ – Vďaka spôsobu aplikácie je tento americký komplex olejov, známy aj ako Castor Oil, veľmi účinným produktom. Ako už bolo uvedené vyššie, olej sa musí nanášať len na pokožku hlavy. Malé množstvo prípravku stačí na to, aby sa dodali korienkom vlasov potrebné ingrediencie.

Spôsob použitia:

Americký olejový komplex Castor Oil je produkt, ktorý by sa mal nanášať len na pokožku hlavy. Musí sa vmasírovať bud do suchej alebo vlhkej pokožky hlavy. V podstate sa môže nechať pôsobiť cez noc alebo naniesť len na pár minút pred šampónovaním. Je mimoriadne dôležité produkt precízne zmyť z hlavy.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • dlhšie vlasy dokonca až o 5 cm za mesiac,
  • posilnenie, zahustenie a predĺženie vlasov,
  • prírodné rastlinné oleje,
  • veľmi účinná formula.

NEGATÍVA:

  • olej zvieracieho pôvodu v zložení,
  • len na pokožku hlavy,
  • môže dehydratovať ak sa nanesie na vlasy,
  • problémy s aplikáciou a odstránením produktu.

 

Castor Oil Hollywood Beauty
5.3 Celkové Skóre

Zloženie
6
Konzistencia
4.6
Vôňa
5.1
Účinnosť
5.5
Women's rating: 2.05 / 5 (2 votes)