Davines Essential Haircare OI/OIL Absolute Beautifying Potion

Essential Haircare OI/OIL je viacúlohový olej od Davines, ktorý v sebe spája prvky uľahčujúce styling vlasov. OI/OIL z kolekcie Essential Haircare je harmóniou antických, orientálnych olejov, ktoré vytvárajú formulu univerzálneho elixíru pre dosiahnutie nádherných vlasov. Dodatočnou výhodou produktov Essential Haircare je, že sú úplne ekologické.

Zloženie a účinky:

OI/OIL Absolute Beautifying Potion z kolekcie Essential Haircare je formula, ktorá je založená na oleji, vyťaženom zo semienok stromu Bixa Orellana (amazonské plantáže). Preparát OI/OIL Davines bol vytvorený tak, aby urobil vlasy delikátnymi a dodal im lesk bez toho, aby ich zaťažil. Navyše formula uľahčuje česanie a krotí neposlušné pramene. Ba čo viac, produkt je obohatený o kombináciu olejových silikónov, ktoré nezlepujú vlasy, ale zároveň ich pokrývajú ochrannou vrstvou.

Roucou olej (tiež známy ako Annatto) – obnovuje štruktúru vlasov, chráni ich pred UV žiarením, má antioxidačné účinky a urýchľuje ich rast pomocou stimulácie korienkov vlasov.
Olej z palmýrskej palmy (tiež známy ako Buriti) – vďaka kyseline olejovej a betakaroténu robí olej vlasy pružnejšími, hydratovanými, vyživenými, pričom chráni pramene pred agresívnymi vonkajšími faktormi.
Slnečnicový olej – vyhladzuje, zjemňuje a dodáva vlasom lesk pomocou rôznorodých polynenasýtených kyselín a E vitamínu.

Formula:

KONZISTENCIA – Davines Absolute Beautifying Potion má typickú textúru pre tento typ produktu, ktorá nie je príliš tekutá – táto vlastnosť uľahčuje aplikáciu. Dokonca aj dosť časté používanie oleja Davines vlasy nezaťaží, avšak môže prispieť k tvorbe rozštiepených končekov.

VÔŇA – Essential Haircare OI/OIL je charakteristický veľmi príjemnou vôňou, ktorá pokrýva vlasy jemnou arómou amazonských pralesov. Vôňa vydrží na vlasoch až niekoľko hodín.

ÚČINNOSŤ – OI/OIL Davines má veľmi účinnú formulu, ktorá pri pravidelnom používaní (aj niekoľkokrát do dňa) vystačí na šesťmesačnú kúru. Samozrejme, ak sa nanáša menej často, jeho účinnosť sa zvyšuje.

Spôsob použitia:

OI/OIL Absolute Beautifying Potion z kolekcie Davines Essential Haircare sa dá aplikovať oboma spôsobmi – ako fixačný produkt na vlasy alebo ako prípravok, uľahčujúci styling vlasov. Berúc toto do úvahy, produkt sa dá aplikovať buď po celej dĺžke a na končeky vlasov, alebo na vlhké vlasy hneď pred fénovaním.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • 100% ekologický produkt,
  • dvojrozmerná aplikácia: styling vlasov a starostlivosť o vlasy,
  • urýchlenie rastu vlasov a ochrana vlasov,
  • nezaťažuje vlasy,
  • bez parabénov.

NEGATÍVA:

  • môže spôsobovať štiepenie končekov,
  • obsahuje ľahké silikóny.

 

Davines Essential Haircare OI/OIL Absolute Beautifying Potion
5.8 Celkové Skóre

Zloženie
5.6
Konzistencia
6.6
Vôňa
5.3
Účinnosť
5.7
Women's rating: 3.1 / 5 (1 votes)