L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil

Kolekcia L’Oréal Paris Mythic Oil dodáva vlasom vďaka prírodným olejom výživu, hladkosť a rozžiaruje každý typ vlasov. Je dostupný v štyroch verziách: Nourishing Oil (univerzálny), Shimmering Oil (rozžiarujúci), Rich Oil (pre suché alebo nepoddajné vlasy) a Colour Glow Oil (pre farbené vlasy).

Zloženie a účinky:

Formula olejov pre starostlivosť o vlasy od L’Oréal Mythic Oil Nourishing Oil poskytuje vlasom správnu výživu, a to vďaka ingredienciám, zahrnutým do zloženia prírodných olejov (avokádový olej a hroznový olej). Okrem prírodných olejov obsahuje L’Oréal Mythic Oil aj silikóny a alkohol.

Avokádový olej – vysoko vyživuje, regeneruje a posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru vďaka zloženiu, bohatému na mastné kyseliny (Omega-3 a Omega-9), minerály (horčík, mangán, fosfór, draslík, sodík a zinok), ako aj vitamínový komplex (A, E, C, D, K a B).
Hroznový olej – vyhladzuje, hydratuje, pričom robí vlasy pružnejšími a zvládnuteľnejšími pomocou nenasýtených mastných kyselín, E vitamínu, A vitamínu a B6 vitamínu, ako aj minerálov.

Formula:

KONZISTENCIA – L’Oréal Mythic Oil je produkt s tekutou a olejovou formulou, ktorá je dostatočne ľahká na to, aby nemastila ani nezaťažila vlasy. Olej sa rýchlo vstrebáva a preniká do štruktúry vlasov – toto sú tie najdôležitejšie vlastnosti prípravku, poskytujúce prospešné účinky.

VÔŇA – univerzálny olej Nourishing Oil z kolekcie L’Oréal Mythic Oil má príjemnú, jemnú vôňu, ktorá môže pripomínať vôňu jarných kvetín. Hoci je vôňa intenzívna, na vlasoch dlho nevydrží.

Spôsob použitia:

Vlasový olej z kolekcie Mythic Oil je produkt, ktorý je určený pre nanášanie po šampónovaní, ako druh podpory uľahčenia stylovania a fixácie vlasov. Vlastne prípravok sa môže používať na vlhké aj mokré vlasy (pred stylovaním) – táto procedúra by mala zlepšiť česanie, keďže robí vlasy jemnými. Navyše je vlasový olej L’Oréal vhodný pre rozžiarenie suchých vlasov, čo si vyžaduje trochu zaťaženia a ochrany pred dehydratáciou.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • obnovuje správnu hladinu hydratácie a výživy vlasov,
  • rozžiaruje, vyhladzuje, krotí a robí vlasy pružnejšími,
  • ľahká formula,
  • univerzálny produkt (+ verzie určené pre rôzne typy vlasov),
  • elegantné a praktické balenie.

NEGATÍVA:

  • príjemná vôňa rýchlo vyprchá,
  • obsahuje silikóny a alkohol.

L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil
6.1 Celkové Skóre

Zloženie
5.6
Konzistencia
6.8
Vôňa
5.9
Účinnosť
6.1
Women's rating: 2.95 / 5 (1 votes)