Khadi Vitalising Hair Oil

Prírodný a ekologický (overené BDIH) bylinný olej stimulujúci rast vlasov je efektívny produkt vyvinutý značkou Khadi Natural Products. Úlohou Khadi Vitalising Hair Oil je posilniť a vyživiť pramene, pôsobiť proti vypadávaniu vlasov a šediveniu, keďže by mal stimulovať rast vlasov.

Zloženie a účinky:

Vitalising Hair Oil od značky Khadi vďačí za svoje prospešné účinky prírodnému a precízne vytvorenému zloženiu. Tento rast podporujúci olej Khadi je založený na troch olejoch (olej z kvetov sezamu, kokosový olej a ricínový olej). Navyše je produkt obohatený o pár ďalších rastlinných výťažkov. Tajomstvo olejového séra od Khadi spočíva v nejlepších bylinných ingredienciách.

Sezamový olej – vyživuje vlasy od korienkov ku končekom, uľahčuje rast vlasov, pôsobí proti šediveniu a chráni vlasy pred UV žiarením.
Kokosový olej – vyživuje, stará sa a perfektne hydratuje vlasy pomocou nasýtených a nenasýtených Omega-3 a Omega-9 kyselín.
Ricínový olej – urýchľuje rast vlasov vďaka stimulácii vlasových korienkov, upokojuje podráždenie, hydratuje a omladzuje vlasové bunky. Tieto prospešné účinky sú možné vďaka vysokej koncentrácii mastných kyselín.
Rozmarínový olej – pôsobí protu procesom starnutia vlasov, má dezinfekčné schopnosti, upokojuje podráždenie a eliminuje problémy lupín a infekcii.
Mrkvový olej – vyživuje, hydratuje a regeneruje štruktúru vlasov, pretože je bohatý na betakarotén, mastné kyseliny a vitamínový komplex (A, B, C, E a F).
Amala olej (vyťažený z indických egrešov) – posilňuje vlasy od korienkov, dodáva im lesk, chráni pred infekciami pokožky hlavy a eliminuje typické problémy vlasov, ako sú vypadávanie vlasov, šedivenie, rozštiepené končeky a lupiny.
Bala olej (vyťažený z Sida Cordifolia – indická rastlina) – posilňuje vlasy a zásobuje pramene vitalitou.
Bhringraj olej – vyživuje pokožku hlavy, eliminuje vypadávanie vlasov a šedivenie, keďže mení vlasy na lepšie zvládnuteľné. Navyše olej zabraňuje štiepeniu končekov a dodáva vlasom lesk a jemnosť.
Brahmi olej – dodáva vlasom pružnosť a uľahčuje rast vlasov.

Formula:

KONZISTENCIA – olej Khadi pre rast vlasov má olejovú a tekutú formulu. Produkt môže upchať póry na pokožke hlavy, pričom môže vlasy zaťažiť pri nesprávnej aplikácii alebo nedôkladnom umytí vlasov.

VÔŇA – Khadi Vitalising Hair Oil má intenzívnu, veľmi exotickú a bylinkovú vôňu, pretože indické oleje majú veľmi špecifickú, kadidlovú vôňu. Vôňa Khadi je neutralizovaná základnými olejmi s prírodnou vôňou. Napriek tomu je nádych orientu stále ľahko rozpoznateľný.

ÚČINNOSŤ – Formula Vitalising Hair Oil od Khadi je mimoriadne efektívna napriek pipete. Produkt by mal vydržať niekoľko mesačnú kúru (pri pravidelnej aplikácii).

Spôsob použitia:

Khadi Vitalising Hair Oil je navrhnutý hlavne pre vmasírovanie do pokožky hlavy. Vlastne sa dá použiť aj priamo na vlasy. Produkt sa musí z vlasov zmyť.

Zhrnutie:

POZITÍVA:

  • stimuluje rýchlejší rast vlasov,
  • výživa, posilnenie a zlepšenie kondície vlasov,
  • ekologický produkt odobrený BDIH,
  • úplne prírodné a bylinkové zloženie,
  • obsahuje indické rastlinné výťažky.

NEGATÍVA:

  • intenzívna, veľmi orientálna vôňa (môže sa považovať aj za výhodu),
  • ťažko ovládateľný aplikátor,
  • môže upchávať póry pokožky hlavy.

 

Khadi Vitalising Hair Oil
6.6 Celkové Skóre

Zloženie
7.9
Konzistencia
6.2
Vôňa
6
Účinnosť
6.3
Women's rating: 3.1 / 5 (1 votes)